DIETA

Provoni dietën e gjenit të dobët duke konsumuar ushqime Sirt, ushqimet që aktivizojnë sirtuinën, një grup gjenesh që stimulojnë metabolizmin, djegin yndyrën dhe ju bëjnë të humbisni peshë më shpejt.

VIP-at NE TAVOLINE

Ajo zakonisht e fillon ditĂ«n e saj me njĂ« tas tĂ«rshĂ«rĂ« tĂ« pasur me fibra ose njĂ« smoothie tĂ« mbushur me lĂ«ndĂ« ushqyese “me pak pĂ«rbĂ«rĂ«s dhe shumĂ« vitamina nĂ« tĂ«â€.

KESHILLA

Superushqimet ndĂ«rtojnĂ« kockat, parandalojne sĂ«mundjet kronike, ndihmojnĂ« nĂ« pĂ«rmirĂ«simin e shikimit, dhe gjithashtu ndihmojnĂ« nĂ« mprehtesinĂ« e mendjes. Por a e dini se studimet e reja vĂ«rtetojnĂ« se kĂ«to ushqime mund t’ju ndihmojnĂ« gjithashtu tĂ« bini nga pesha dhe tĂ« qĂ«ndroni nĂ« formĂ«?

SHKARKO GAZETEN E MUAJIT
gazeta