VIP-at NE TAVOLINE

Informacion mbi menyren e te ushqyerit te personazheve te njohur shqiptare dhe te huaj

VIP-at NE TAVOLINE

Ajo zakonisht e fillon ditĂ«n e saj me njĂ« tas tĂ«rshĂ«rĂ« tĂ« pasur me fibra ose njĂ« smoothie tĂ« mbushur me lĂ«ndĂ« ushqyese “me pak pĂ«rbĂ«rĂ«s dhe shumĂ« vitamina nĂ« tĂ«â€.

SHKARKO GAZETEN E MUAJIT
gazeta