VIP-at NE TAVOLINE
Mëkatet e Vip-ave në tavolinë


Cindy Crawford

Cindy Crawford këshillon me çdo kusht të konsumohet pak uthull para ngrënies, sepse heq oreksin si dhe larjen e dhëmbëve pas larjes.

Jennifer Aniston 

Jennifer Aniston ka zgjedhur të mbajë linjat duke ngrënë sushi, një ushqim ideal me pak kalori dhe shumë vitamina që ndihmon dhe në uljen e kolesterolit në gjak. 

Michelle Pfeiffer

Ka zgjedhur të konsumojë ushqim meksikan dhe kek dhe nuk e vret shumë mendjen për kaloritë. Aktoren mesa duket e ndihmon shumë gjenetika, pasi nuk shëndoshet.

Demi Moore 

Demi Moore është e fiksuar mbas linjave. Kjo edhe për arsye se aktorja e famshme zgjedh të ketë në krah partnerë shumë më të rinj se vetja dhe forma e mirë i duhet. Në libër thuhet se Demi sa herë ka dëshirë për të ngrënë ëmbëlsira, konsumon gjalp kikiriku me mollë. 
SHKARKO GAZETEN E MUAJIT
gazeta